Drzwi szklane Kraków, stale się rozwijająca firma KOREMBA z Krakowa działa od 1992 roku, zajmuje się produkcją oraz, montażem swoich wyrobów. W swoim asortymencie posiada produkty ze szkła do niemal, każdego pomieszczenia w Twoim domu.

W ofercie firmy znajdziemy m.in. Szklane Drzwi w różnych rodzajach:

Drzwi uchylne

Drzwi przesuwne

Drzwi teleskopowe

Drzwi składane oraz

Drzwi parkowane

Szkło zastosowane w drzwiach to szkło hartowane odpowiednio 8,10 lub 12 milimetrowe, innym rodzaj ze względu na grubość to hartowane szkło bezpieczne laminowane, tutaj wymiary to od 9,6 do 13,6 milimetra, oraz w przeróżnych rodzajach, jeśli chodzi o wykończenie.

Dlaczego drzwi ze szkła?

Argumentów przemawiających za jest wiele, Zaczynając choćby od tego, że szkło wizualnie wydaje się lżejsze, od, chociażby drewna, dzięki niemu optycznie możemy zwiększyć nasze pomieszczenie, to przede wszystkim nowoczesny element stosowany coraz częściej w naszych domach. Duże szklane drzwi zapewniają nam również więcej światła, jeżeli posiadamy pomieszczenie, w którym nie mamy go za wiele, z jakiegoś powodu, dzięki zastosowaniu takich drzwi wpuścimy więcej promieni. Szklane drzwi przesuwne, potrafią nie tylko dać nam więcej światła, czy optycznie zwiększyć przestrzeń, ale faktycznie zaoszczędzić nam miejsca.

Wbrew pozorom duże szklane drzwi nie muszą nam zabierać prywatności, istnieją techniki na szkle, które, pomogą nam uzyskać wyżej wymienione zalety jednocześnie nie pokazywać wszystkiego, co dzieje się po drugiej stronie szkła, taki efekt uzyskamy poprzez np. zmatowienie szkła, lub oklejeniu go specjalną okleiną. Jeśli już jesteśmy przy okleinie warto dodać, że produkty są całkowicie bezpieczne, jeśli nawet dojdzie do uszkodzenia szyby to nie rozsypie nam się ono dzięki bezpiecznemu szkłu.

Te oraz inne możliwości produktowe znajdziemy na stronie firmy.